Харків, Академічна вул. 1а +38(067) 572 23 95
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ua/ ru/ en/ pl
ua/ ru/ en/ pl ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Відмінності наповнювачів холлофайберу і синтепону

Відмінності наповнювачів холлофайберу і синтепону

Відмінність між цими двома утеплювачами можна побачити елементарно глянувши на них. Синтепон – це волокна, що йдуть паралельно один одному, сформовані в полотно або листи різної щільності і товщини. Холлофайбер виглядає як невеликі ватяні кульки з порожніми волокнами закрученими в спіралі. У холлофайбера може бути кілька форм: полотно, листи або кульки.

У пошитті одягу використовуються обидва ці наповнювача. Холлофайбер підійде як наповнювач для зимового одягу, теплих ковдр, а гранули ідеальні в подушках. Холлофайбер для подушек- це ідеальний наповнювач на сьогоднішній день. Він гіпоалергений, не скрипить і швидко відновлює форму. Наповнювач довго зберігає пружність, не боїться частого прання, швидко сохне, екологічно безпечний.

В процесі експлуатації стає зрозуміло, що синтепон менш стійкий до частого прання, бо його пружність знижується. У холлофайбера ці показники незмінні протягом набагато більшого часу.

Догляд за виробами з синтепону і холлофайбера.

Єдине, що потрібно пам’ятати, купуючи одяг або ковдру з наповнювачем холлофайбер або синтепон, їх не можна гладити. Прання – 40 градусів, віджимання на невеликих обертах. Якщо виріб має сильні забруднення, краще заздалегідь очистити його, а потім вже прати.

Є ще один вид утеплювача, який схожий на синтепон і холлофайбер, але має ряд відмінностей. Це синтепух. Відрізнити синтепон від синтепуха нескладно. Синтепух має обсяг майже як натуральний пух, від якого власне і з’явилась назва утеплювача. Синтепух застосовують як утеплювач для одягу, в тому числі і для дитячого, а також як наповнювач подушок і дитячих м’яких іграшок.

Властивості і особливості холлофайбера

Холлофайбер є синтетичний нетканий матеріал.

Цей синтетичний матеріал не містить ніяких шкідливих речовин. Якщо близько розглядати холлофайбер, ми побачимо пружинки з пустотілих волокон. Волокна кріпляться між собою термічним методом і в результаті виходить пружне, пористе волокно, яке потім формується в листи, полотно або в гранули. Різниця форм виготовлення матеріалу пояснюється тим, що холлофайбер застосовують для різних цілей. Листи і полотна, найчастіше, застосовують в будівництві і ремонті для утеплення та звукоізоляції стін будинків і квартир. Фактура матеріалу ідеально підходить для фільтрів, як повітряних, так і водяних. У повітряних фільтрах, матеріал прекрасно утримує пил і дрібні, шкідливі для дихання людини частинки одночасно добре пропускаючи повітря. В водяних фільтрах, холлофайбер служить мембраною, здатною утримувати дрібних частинки і навіть мікроби  одночасно дозволяючи воді проходити через себе. Полотна користуються попитом у швейній промисловості для утеплення верхнього одягу. Матеріал зберігає тепло і в той же час дозволяє повітрю циркулювати. Гранули використовують для подушок, декоративних деталей м’яких меблів і дитячих іграшок.

Розглянемо кілька властивостей, завдяки яким утеплювач став настільки популярним.

  • Екологічність. Виробництво холлофайбера не передбачає використання агресивних хімічних сполучень, а також клеїв. Як уже згадувалося вище, фіксація волокон виробляється термічним методом.
  • Термоізоляція. Завдяки пористості, холлофайбер утримує в собі тепле повітря не закупорючи тіло в повітронепроникну капсулу. Холлофайбер пропускає повітря, тим самим створюючи комфорт в носінні одягу. Також матеріал стійкий до вбирання вологи.
  • Вогнетривкість і антистатичність. При впливі вогню, холлофайбер не горить, а повільно плавиться тим самим не сприяючи поширенню вогню. Ця здатність дуже важлива при використанні матеріалу як утеплювач стін будинків.
  • Гіпоалергенність. У холлофайберу не заводяться і не розмножуються патогенні мікроорганізми і цвіль. Ця перевага перед натуральними утеплювачами давно використовують виробники постільних приналежностей. Холлофайбер для подушок став заміною дорогого, недовговічного і складного у чищенні пуху.
  • Низька вартість. Собівартість виробництва матеріалу невисока, а можливість виробляти холлофайбер їх переробленого пластику, робить цей матеріал більш привабливим в плані ціни.

Харківський завод по переробці пластику Greenstep пропонує купити холлофайбер і в будь-якому вигляді і в будь-якому обсязі за ціною виробника.

На сьогодні існує кілька видів синтепону:

  • Синтепух. Це альтернативний, бюджетний варіант натурального пуху. У більшості випадків його використовують як утеплювач в одязі.
  • Холлофайбер. Сфера застосування в основному як утеплювач для ковдр, покривал, а також наповнювач для подушок. Щільні листи холлофайбера використовують як утеплювач стін.
  • шерстипон. Матеріал містить в своєму складі шерсть. Технологи змогли об’єднати натуральну шерсть з синтетичних волокнами. В результаті вийшов матеріал з властивостями вовни, але не такий примхливий у догляді і з більш широким спектром застосування. Наприклад в одязі. Також з шерстипон роблять теплі ковдри.

Ще один плюс синтепону – це застосування його як безпечного наповнювача в дитячих іграшках.

Завод Greenstep може запропонувати споживачеві якісний синтепон, зроблений на сучасному обладнанні з дотриманням всіх екологічних норм.

Якщо ви плануєте купити синтепон, холлофайбер або синтепух за найнижчою ціною від виробника, це легко зробити зв’язавшись з нашим менеджером по номеру:

Завод Greenstep ретельно стежить за якістю випущених матеріалів і дотримується всіх норм екологічної безпеки.