Харків, Академічна вул. 1а +38(067) 572 23 95
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ua/ ru/ en/ pl
ua/ ru/ en/ pl ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Як прати вироби з синтепону

Як прати вироби з синтепону

Виробники текстилю та різних натуральних і синтетичних наповнювачів наполегливо працюють над удосконаленням своєї продукції. Крім ефектного виду, споживач хоче, придбавши річ, не витрачати багато часу на догляд за нею. Принцип “виправ, висушив, одягнув”, в наш динамічний час, є не примхою, а необхідністю. Тому розробляються нові матеріали, які не вимагають особливого догляду. І минув той час, коли весь верхній одяг необхідно було тільки здавати в хімчистку. Сьогодні пальто, куртки зі штучним наповнювачем, можна легко випрати в пральній машинці.  Наприклад, лідер серед нетканих утеплювачів – синтепон, не потребує особливого догляду, але все ж деякі особливості цього матеріалу потрібно знати.

Як підібрати спосіб догляду

Що являє собою синтепон? Це тонкі волокна поліефіру, з’єднані між собою методом термосклеювання. Потрібно позначити, що саме такий метод кріплення волокон є найбезпечнішим і не несе ніякої шкоди під час експлуатації виробу з синтепоном.

Завод Greenstep, вже багато років виробляє якісний, екологічно чистий і безпечний синтепон.  Продукція сертифікована і відповідає всім вимогам екологічних норм. Крім того, всі неткані утеплювачі можна використовувати повторно, здавши на переробку. Якщо ви хочете придбати синтепон за найвигіднішою ціною від виробника, зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном: +38 067 577 97 99.

Верхній одяг, такий як пуховик, пальто, куртка, жилет, потребує прання набагато частіше ніж постіль. Тому, для збільшення терміну служби та збереження первинного вигляду виробу, необхідно знати особливості матеріалу і дотримуватися кількох правил.

Автоматичний догляд і його особливості

Особливості догляду за речами з синтепоном, полягають в дотриманні температури прання.  Вона повинна бути не більш ніж 40 градусів. Це обумовлено тим, що синтепон низкоплавний матеріал і висока температура може пошкодити волокна, в результаті чого, виріб втратить об’єм. З цієї ж причини, вироби з синтепоном прасують на мінімальній температурі – це не більше 100 ° С.

Якщо на виробі є якісь забруднення, необхідно обробити їх відповідним для конкретної тканини засобом для виведення плям до початку прання, а потім класти виріб в пральну машину. Режим прання слід вибрати делікатний, а оберти віджиму виставити на 600-800.  При високих обертах, синтепон в виробі може деформуватися, і річ буде зіпсована.

Ручне прання речей з синтепону

При ручному пранні, правило по вибору температури води, залишається таким самим, як і при пранні в пральній машині. Місця, з сильними забрудненнями можна акуратно потерти. Сам виріб не потрібно виймати з води, так як синтепон вбирає великий обсяг рідини, можна легко пошкодити тканину. Прати краще натискаючи руками на невеликі ділянки вироба.  Полоскати до повного видалення миючого засобу, а після полоскання дати воді стекти, і тільки потім залишати сушитися, верхній одяг на плічках, а ковдри повісивши на сушку або розклавши на горизонтальній, рівній поверхні.

Підбір миючого засобу

Так як матеріал має порожнечі між волокнами, а це якраз і дає йому можливість утримувати тепло і додає об’єм, використання прального порошку для прання виробів з синтепоном, небажано.  Навіть невеликі крупинки порошку, що залишилися після полоскання між волокон, можуть привести до їх склеювання і внаслідок втратою матеріалу всіх його позитивних властивостей. Тому для прання краще вибрати рідкий засіб у вигляді гелю або капсул з рідким порошком. На останньому полосканні, якщо це необхідно, можливо використання кондиціонеру для тканини.  Кондиціонери мають властивість знімати статичну електрику і роблять річ м’якше.