Харків, Академічна вул. 1а 0 800 331 743 +38(050) 333 47 90 +38(067) 333 24 81
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ua/ ru/ en/ pl
ua/ ru/ en/ pl ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Контакти

КУЩ ДАР’Я ГЕННАДIЇВНА МЕНЕДЖЕР ПО ПЕРСОНАЛУ

КУЩ ДАР’Я ГЕННАДIЇВНА

+38 067-573-60-62 Dariya.Kush@greenstep.ua
МОІСЄЄВ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ

МОІСЄЄВ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

+38 067-57-143-28 Sergey.Moiseev@greenstep.ua
КВІТКА СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ МЕНЕДЖЕР З ЗАКУПІВЛІ ПЕТ СИРОВИНИ; ЛОГІСТ

КВІТКА СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

+38 067-540-82-56 Sergey.Kvitka@greenstep.ua
СОЛОШЕНКО ІГОР ІВАНОВИЧ КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

СОЛОШЕНКО ІГОР ІВАНОВИЧ

+38 066-379-05-82 Igor.Soloshenko@greenstep.ua
ВЕРБОВЕЦЬ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ СИНТЕПОНУ

ВЕРБОВЕЦЬ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

+38 067-386-28-12 Maksim.Verbovec@greenstep.ua
ГОЛОМИСЮК ЄВГЕНИЙ АНДРІЙОВИЧ ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР

ГОЛОМИСЮК ЄВГЕНИЙ АНДРІЙОВИЧ

+38 067-573-85-89 Evgeniy.Golomisyuk@greenstep.ua
ШМОНІН АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

ШМОНІН АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Andrey.Shmonin@greenstep.ua
КУЗІЧКІНА НАТАЛЯ МЕНЕДЖЕР ВЕД

КУЗІЧКІНА НАТАЛЯ

+38 063-375-09-22 Nataliya.Kuzichkina@greenstep.ua
Ми знаходимося за адресою Академічна вул. 1а Харків zakaz@greenstep.ua